Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gdybym miał dużo pieniędzy to [...]


Vante7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie.

 

Robię ten temat dlatego, że jestem ciekaw co byście zrobili z dużą kasą. Czy wydali ją na jakieś bzdety, czy jednak przeznaczyli na jakieś fajne, ciekawe rzeczy.

 

Ja osobiście chciałbym podróżować po świecie, zwiedzać, nawiązywać nowe kontakty itd.

Również założyć własną szkołę sportową, w której uczyli by się przyszli olimpijczycy :P.

 

A Wy ?

" Najważniejsze w życiu, to być szczęśliwym "


  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Szczerze?

Od 4 lat zbieram na dobry aparat, więc to po 1.

Na pewno pojechał bym w góry i do Australii.

Co z resztą kasy? Nawet nie mam pomysłów.

Opublikowano

Wiele mi nie potrzeba do szczęścia ale kupiłbym

 

-Dobry tablet graficzny

-Dobrą lustrzankę

-Poszedł do najlepszej restauracji jaką znajdę i nawpieprzał po brzegi

-Tydzień pobytu w Los Angeles i tydzień w Sydney

-I może prędkościomierz bym w samochodzie naprawił :D

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

Dziwki, koks, melanż, taka sytuacja.

 

Gdyby to była sumka rzędu kilkunastu/kilkudziesięciu (:D) miliardów dolarów to bym wykupił część akcji Arsenalu.

pozdrawiam heniuś

Opublikowano

@Malolat

 

Nie szkoda było by Ci kasy na wirtualne rzeczy ?

" Najważniejsze w życiu, to być szczęśliwym "


Opublikowano

Ja bym kupil mpc i wyjechal na jakas fajna plaze w USA. Zalozylbym tam firme i zyl pod dostatkiem :).

MPC zareklamowalbym w USA, zrobil angielska wersje i zarabialbym jeszcze na specjalnych rangach :P

sstwc.jpg

Opublikowano

@Malolat

 

Nie szkoda było by Ci kasy na wirtualne rzeczy ?

nie bo napisałem to "Tak o"

nie mam marzeń związane z PLN więc nie wiem co bym zrobił

 

PS

Gdybym miał dużo pieniędzy to [...]

a dokładnie ile ? bo dla mnie dużo to 100zł

Opublikowano

Wypierdalałbym jak najdalej od ludzkości, tam gdzie nikt by mnie znalazł i mógłbym spokojnie żyć z dala od kurestwa

s2c77Oa.png

Opublikowano

Wykupił bym metina. Później do kosza.

 

A tak to bym jechał gdzie się da, robił wyszstko co chce i kupił zajebistego kompa


427571487345508569248.jpeg

Potrzebujesz Pomocy?Pisz śmiało PW

 

Opublikowano

Po 1 Kupil dom by miec cos swojego do konca zycia.

 

Po 2 Zrobil prawko

 

Po 3 Kupil honde civic II po tuningu + zajebiste car audio

 

Po 4 Kupil zajebistego kompa i laptopa

 

Po 5 Kupil zajebisty sprzet grajacy

 

Po 6 Wypierdolil z polski

 

Po 7 Zainwestowal bym reszte :D

 

 

xD

Opublikowano

zalozylbym wytwornie plyt dla takich malo znanych raperow, kupilbym sobie dobry komp, mustanga '67, dom, zostawil tak z milion dla siebie, tak za polowe tego co zostanie bym kupil zarcie dla murzynow, a reszte bym rozdal biedakom xD

Opublikowano

Wyjazd do USA, po części oddałbym na jakąś organizacje dla biednych (NIE CARISTAS), jakiś fajny komp, domek na bezludnej wyspie... I to na tyle ;). Za resztę otworzyłbym firmę.

13759664181.jpg




' To czysty hip-hop, co będzie trwał wiecznie,

Masz tylko moment by go poczuć, więc spiesz się

Prawdziwy hip-hop, co będzie trwał wiecznie.

Do zobaczenia wkrótce u ciebie w mieście! '

Opublikowano

Tak serio to bym większość pieniędzy przeznaczył na Fundacje dla Dzieci Niepełnosprawnych .

Przynajmniej by z tego coś mieli a nie jak od Państwa którzy rozkradają Polskę a na fundacje nie ma pieniędzy -.-

Pozdrawiam .

1364047611-U477327.png

 

STOP komentarzom typu: "AMD to gówno"! Zanim coś napiszesz, to pomyśl jak odbiorą to inni !

 

 

 

Nie pisać mi na PW w sprawach pomocy od tego macie dział komputery!!!

I nie pomagam na PW!

 

 

 

 

gardenscapes cheats

 

bakery story 2 cheat

Opublikowano

Wakacje , jakieś rzeczy dla mnie i dla rodziny , reszta na schronisko i na jakieś dzieci z domu dziecka or wtf ever.

asaprocky_gif-1422823049.gif
XDDD

banner1.png
| PostWriter | ExKidMod Mc | exKidMod CoD | exAdministrator CoD4 Mpcforum | ExMentor |
 

Opublikowano

Co pierwsze to bym kupił dom, najlepiej nad morzem. Wille, takąz full wypasem.

Samochód, Audi R8, Audi A3 (lepsze nie potrzebuje)

I reszta na lokatę :). Żył bym jak król.

 

Achh, te marzenia... Dobrze, że za nie nie karają.. <3

skpUo.png

Opublikowano

Jedna trzecia na dom, wyposażenie, samochód, porządnego kompa itp. Połowa z tego co zostało na organizacje charytatywne, reszta... pewnie porozdawałbym rodzinie ;)

YGsMv3q.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...